8 października, 2021

10 NAJLEPSZYCH SMARTWATCHES DLA DZIECI W 2021 ROKU

By set

We współczesnym świecie ważne jest, aby Twoje dziecko było aktywne, bezpieczne i dobrze się bawiło. Jeśli potrzebujesz prostego sposobu, aby to osiągnąć, kupując smartwatch poradzi sobie. Aby pomóc ci w podjęciu decyzji o zakupie, zebraliśmy najlepsze smartwatche, które pokochają wszystkie dzieci.

1. TickTalk 3.0 Smartwatch Dla Dzieci
Wykonuj połączenia telefoniczne, planuj prace domowe, śledź ruch dziecka i zachowaj stylowy styl za pomocą smartwatcha TickTalk 3.0. Ten zegarek może przechowywać do 13 kontaktów, ma mapy 2D i 3D, a nawet funkcję SOS. Ten zegarek to idealny sposób, aby Twoje dziecko śledziło swoje zadania i przygotowywało je na pełną technologii przyszłość.

2. Zegarek Dziecięcy Prograce
Idealny dla dzieci w wieku 3-13 lat, ten smartwatch jest idealnym sposobem, aby utrzymać dziecko w kontakcie z Tobą. Ten smartwatch ma możliwość odtwarzania muzyki, ma kamerę 90° i jest wypełniony zabawnymi grami i śledzeniem aktywności. Jest to idealny zegarek do utrzymywania aktywnego i kreatywnego dziecka naraz.
3. Zegarek Dziecięcy VTech Kidizoom
Wzbogać kreatywność swojego dziecka o zegarek VTech Kidizoom. Zapakowany w wystarczającą ilość pamięci do przechowywania i edycji zdjęć i filmów, twój mały początkujący fotograf będzie zajęty przez wiele godzin! Wyposażony w ekran dotykowy, gry akcji, a nawet kalkulator, jest to smartwatch, na który nie można kichać.

4. Zegarek Kurio Kids Smartwatch
Dla dziecka, które chce poczuć się jak dorosły, Smartwatch Kurio Kids oferuje technologię, która sprawia, że wygląda jak prawdziwa rzecz. Dzięki możliwości wysyłania wiadomości SMS, zdjęć i połączeń telefonicznych, jest zapakowany w ponad 20 gier, a nawet aparat fotograficzny. Jest w chłodnym niebieskim kolorze i jest idealny dla każdego dziecka, które kocha technologię.

5. Zegarek MeritSoar Kids Smartwatch
Jeśli Twoje dziecko błagało o smartwatch, warto wziąć pod uwagę Zegarek MeritSoar Kids. Dzieci mogą wykonywać dwukierunkowe rozmowy telefoniczne, korzystać z wiadomości głosowych i pozostawać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną. Są Gry matematyczne, aparat fotograficzny, Latarka, Budzik, Monitor chodzenia/snu i wiele, wiele więcej. Rodzice będą również pocieszeni faktem, że są funkcje SOS i lokalizatory GPS + LBS, aby mieć kontrolę nad swoimi maluchami.

6. Wodoodporny Zegarek Dziecięcy Bohongde
SmartWatch dziecięcy Bohongde to projekt cieszący się dużym zainteresowaniem, prawdopodobnie dlatego, że jest to tak atrakcyjny produkt dla dzieci. Wygląd jest zabawny i odważny, dzięki czemu jest bardzo przyciągający wzrok i atrakcyjny dla grupy docelowej zegarka; dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Jest budzik, ekrany HD 1.44 do gier i jest wodoodporny, co zawsze jest przydatne dla dzieci.

7. Zegarek Dziecięcy Garmin Vívofit
Dzięki temu Smartwatchowi Garmin Vivofit nigdy nie martw się, że dziecko straci ładowarkę. Dzięki rocznej żywotności baterii nigdy nie będziesz musiał jej ładować. Idealny dla dzieci w wieku 4-9 lat, Opaska rozciąga się i pasuje do większości, wraz z monitorem aktywności, a nawet monitorem obowiązków. Ten smartwatch utrzymuje dzieci w ruchu i sprawia, że zabawa w tym samym czasie.

8. Smartwatch Dziecięcy Fitbit Ace
Dzięki zegarkowi Fitbit Ace twoje dzieci będą aktywne i będą prowadzić zdrowy tryb życia. Wraz z motywacyjnymi celami fitness i aktywności, wodoodporny smartwatch sprawia, że utrzymanie aktywnej zabawy nie jest obowiązkiem. Ten smartwatch nagradza Twoje dziecko, im bardziej się porusza, a jeśli nie nadąża za swoimi celami, możesz je łatwo dostosować lub powiadomić o tym, aby nadal się poruszać!

9. Zegarek Pebble Time Round
Oznaczony jako najlżejszy i najwygodniejszy smartwatch na świecie, Pebble Time Round z pewnością uszczęśliwi każde dziecko. Ten super stylowy smartwatch oferuje alarmy, powiadomienia, śledzenie aktywności i gry, a wszystko to wygląda jak zwykły zegarek. Nie ma ekranu dotykowego, ale jest wodoodporny i kompatybilny z iPhone ’ ami i Androidem; bateria trwa do dwóch dni i trwa tylko 15 minut, aby naładować w pełni.

10. LG Gizmo Pal 2 Kids Smartwatch
Idealny dla dziecka, które nie może pozostać nieruchomo, Smartwatch LG Gizmo Pal 2 jest stworzony dla małego, który zawsze ucieka. Dzięki możliwości dzwonienia do dziecka i śledzenia jego ruchów, ten smartwatch lokalizuje dziecko, dzięki czemu wiesz dokładnie, gdzie jest. Nie musisz się stresować, że Twoje dziecko nie wysyła Ci wiadomości SMS, gdy jest w domu, teraz zawsze możesz być pewien, gdzie jest.