9 października, 2021

3 NIEDROGIE MARKI ZEGARKÓW WIEDZIEĆ W 2021

By set

Stylowy i wysokiej jakości zegarek powinien być niezbędnym elementem w garderobie każdego dżentelmena. Ale często może to oznaczać upuszczenie poważnej gotówki. Jeśli nie chcesz rozbić banku, ale nadal szukasz eleganckiego, Funkcjonalnego i wytrzymałego zegarka, masz szczęście. Istnieje wiele renomowanych marek, które oferują najwyższej jakości zegarki, które nie będą Cię kosztować najwyższego dolara. Zebraliśmy najbardziej niedrogie marki zegarków, które każdy dżentelmen powinien znać.

1. Victorinox
Liderzy szwajcarskiego rynku noży wojskowych oferują również szeroki wybór najlepszych zegarków Średniej klasy. Zegarki Victorinox znane są z ostrego i atrakcyjnego wzornictwa, prostej funkcji i trwałości. Wykonane są z lekkiego tytanu, dzięki czemu są równie wytrzymałe w budowie, jak wyglądają wyglądem.

2. Alpina
Alpina produkuje zegarki od 1883 roku. Są uważane za pionierów nowoczesnych zegarków sportowych i oferują szeroką gamę czasomierzy antymagnetycznych, odpornych na wstrząsy i wodę. Wszystkie swoje projekty wykonują we własnym zakresie i są znane ze swojego innowacyjnego i opartego na jakości podejścia do horologii.

3. Seiko
Seiko oferuje Rolex vibes za ułamek ceny. Seiko, jedna z najlepiej sprzedających się marek na świecie, oferuje szereg stylów o podobnych tarczach i dłoniach do ekskluzywnych sprzedawców detalicznych, ale o bardziej swobodnym wyglądzie. Japońska marka hoduje również własny kwarc do zegarków zasilanych baterią i produkuje wszystko we własnym zakresie.