8 października, 2021

4 NAJLEPSZE ZEGARKI CIŚNIENIOWE W 2021 ROKU

By set

Początek roku to świetny czas na wyznaczenie celów fitness, a monitorowanie ciśnienia krwi jest jednym z najprostszych sposobów śledzenia postępów. To dlatego, że pokazuje, jak ćwiczenia poprawiają zdrowie twojego serca. W przeszłości pomiar ciśnienia krwi wymagał wizyty u lekarza – ale dziś jest to tak proste, jak podłączenie monitora aktywności lub smartwatcha. Oto jedne z najlepszych i najbardziej przystępnych cenowo zegarków ciśnieniowych, które pomogą Ci w podróży fitness.

Najlepsze Zegarki Ciśnieniowe
1. Zegarek Yamay Smart
Zegarek Yamay Smart Watch dostępny jest w pięciu stylowych kolorach. Zaczyna się od pomiaru kroków, dystansu, snu, spalonych kalorii i dziewięciu różnych trybów sportowych. Dodatkowo możesz monitorować trzy duże wskaźniki zdrowia – tętno, tlen we krwi i ciśnienie krwi. Otrzymuj przypomnienia, aby wziąć oddech, gdy czujesz się zestresowany, a także powiadomienia o połączeniach i wiadomościach. Wreszcie, jest wodoodporny IP68, więc możesz nawet zabrać go do pływania.

2. Fitfort Fitness Tracker
Fitfort tracker posiada innowacyjną funkcję wykrywania i kontroli materii do pomiaru ciśnienia krwi w ciągu dnia i nocy. Może śledzić do 14 ćwiczeń, koszykówki i jogi, z bardzo dokładnymi danymi na temat czasu, dystansu i spalonych kalorii. Ponadto ma wiele innych funkcji, w tym monitor snu oraz przypomnienia o wodzie i śnie.

3. Monitor aktywności i monitor aktywności HalfSun
Oprócz standardowych funkcji smartwatcha, takich jak połączenie z telefonem Bluetooth, GPS, zdalna kamera i alarmy oraz codzienne czynności, halfsun tracker stale monitoruje tętno i ciśnienie krwi. Rejestruje również całodzienne czynności, w tym kroki, aktywne minuty i sen. Co więcej, ma tracker cyklu dla kobiet, który można włączać i wyłączać w razie potrzeby.

4. Monitor Aktywności Mgaolo
Smukła, ergonomiczna konstrukcja Monitora aktywności Mgaolo pasuje do tych, którzy preferują lekki i wygodny monitor aktywności w stylu zegarka. Automatycznie śledzi tętno i ciśnienie krwi w czasie rzeczywistym, a także ma tryb sportowy i alert siedzący, aby utrzymać aktywność. Szczególnie biegaczom spodoba się Mgaolo, ponieważ może mapować trasę i rejestrować statystyki, takie jak tempo i dystans.