25 października, 2021

5 NAJGORĘTSZYCH KOBIET NA ŚWIECIE TERAZ

By set

Piękno w dzisiejszych czasach ma wiele różnych kształtów i rozmiarów, a przyjemny wygląd to już nie wszystko. Dzisiejsze czołowe panie to otwarte, utalentowane umysły i potentaty biznesu, dominujące w naszych codziennych mediach, wprowadzające trendy i zmieniające świat, w którym żyjemy. Czy to na ekranie, na scenie, czy na wybiegu; te panie zmieniają oblicze naszego społeczeństwa. A wszystko to wyglądając naturalnie bezbłędnie-a co jest bardziej zaciekłe? To najgorętsze kobiety na świecie.

 

1. Emilia Clarke
Emilia Clarke ma w sobie wszystko: piękno,dowcip i zgraję smoków. Od tego roku aktorka gra o Tron stała się jedną z najlepiej opłacanych aktorek w telewizji, zarabiając oszałamiająco 3,54 miliona AU$za odcinek. Choć zdobyła wiele czołowych miejsc w rankingu magazynu „sexiest alive”, jest również znaną orędowniczką praw kobiet i równości płci.

2. Rihanna
Od uroczej dziewczyny z sąsiedztwa do pewnej siebie szefowej; transformacja Rihanny jest do zobaczenia. Cokolwiek Barbadoskie piękno dotknie, zamienia się w złoto. Z setkami nagród muzycznych i współpracą projektową w swoim narożniku, obecnie koncentruje swoje zainteresowania zawodowe na branży kosmetycznej. Jej kolekcja Fenty Beauty została uznana za jeden z wynalazków 2017 roku przez magazyn Time.

3. Ashley Graham
Plus-size bogini Ashley Graham jest nie tylko uderzająco wspaniały, ale również kryje imponującego ducha przedsiębiorczości. Prawdopodobnie najgorętszy model curvy na świecie teraz, ona przekształciła swoją nazwę w udanej marki. Niedawno zaprojektowała kolekcję bielizny dla kanadyjskiej wytwórni Addition Elle i wprowadziła linię strojów kąpielowych dla kobiet wszystkich rozmiarów.

4. Angelababy
Angela Yeung Wing, która jest lepiej znana pod pseudonimem Angelababy, jest czymś więcej niż tylko ładną twarzą. Oprócz inwestycji w kilka firm, modelka / aktorka utworzyła również fundusz venture capital, AB Capital. Jest również jedną z najmłodszych osób wpisanych na Listę Filantropii Hurun.

5. Margot Robbie
Ta Australijska piękność jest bez wątpienia jednym z naszych najbardziej atrakcyjnych – i utalentowanych-aktorskich eksportów. Od czasu obsady Wilka z Wallstreet przez Martina Scorsese, stała się jedną z najgorętszych Debiutantek Hollywood. Ciekawostka: Margot Robbie jest hobbystyczną tatuażystką. Podczas kręcenia filmu Suicide Squad założyła „Salon Tatuażu Harleya”, w którym zatrudniła obsadę i ekipę, w tym siebie.