11 października, 2021

5 NAJLEPSZE ZEGARKI DLA MĘŻCZYZN WE WSZYSTKICH PRZEDZIAŁACH CENOWYCH

By set

Na piłce dla dobrego męskiego zegarka, aby wyrównać swoją grę na nadgarstku? Więc jesteś dokładnie tam, gdzie powinieneś być. Jeśli chodzi o świat zegarków, są amatorzy, mavenowie i ci, którzy wiedzą, gdzie szukać i ile splash. A przy niezliczonej liczbie dostępnych na rynku czasomierzy, można potrzebować pomocy w znalezieniu stopy dzięki zegarkom premium i ich przedziałowi cenowemu — dlatego tu jesteśmy. Od Armaniego po Calvina Kleina, Hugo Bossa po Casio, Trend Spotter oferuje najnowsze Zegarki męskie. Biorąc pod uwagę, że gra zegarek jest notorycznie trudne do trawersowania, to będzie dobry telefon, aby przejrzeć nasze starannie kuratorem przewodnika najlepszych zegarków męskich poniżej przy wyborze.

Najlepsze Zegarki męskie poniżej 100 zł
Zegarek Armani Exchange Cayde Black
Pierwszy jest dorywczo Armani Exchange czasomierz. Elegancki, czarny futerał ze stali nierdzewnej z brązowym skórzanym paskiem zapewnia najwyższy komfort i elegancję. Odważne złote odcienie sprawiają, że zegarek Armani Exchange Cayde jest przyciągającym wzrok dodatkiem. W obudowie ze stali nierdzewnej 42 mm znajduje się czarna Tarcza, wzmocniona smukłymi, złotymi znacznikami godzin/ wskazówkami, z okazałym logo Armani Exchange na godzinie 12. Dzięki efektownemu i ciemnemu profilowi Męski zegarek Armani Exchange Cayde jest bardzo stylowym zegarkiem na rękę.

 

Marka: Armani Exchange
Rozmiar: 42 mm
Mechanizm: Kwarcowy
Cena: 79.99 zł

Calvin Klein High Noon Quartz Blue Dial Watch
Calvin Klein nadal huśtać się z siły na siłę z jego wyrobów. Zegarek Kwarcowy High Noon to zegarek inspirowany stylem vintage, który wyróżnia się prostymi gładkimi liniami, zakrzywionym szkłem i kopertą ze stali nierdzewnej. Cechą charakterystyczną zegarka jest jego granatowa tarcza i błyszczące srebrne wskazówki; dzięki czemu arcydzieło jest połączeniem radykalnej nowoczesności i ponadczasowego wyrafinowania. Zawiera również materiał odporny na zarysowania klasy A i jest przyzwoitym kawałkiem za skromną cenę.

 

Marka: Calvin Klein
Rozmiar: 40 mm
Mechanizm: Kwarcowy
Cena: 59.99 zł

 

Zegarek analogowy Casio MDV106-1AV 200m Duro, Czarny
Casio stworzył potężny czarny zegarek, który zaznacza wszystkie pola: atrakcyjny, odważny i trwały. 3-ręczny analogowy z wyświetlaczem daty, który jest idiotoodporny do odczytania, jego zegarek analogowy Black resin band ma czarno-białą twarz i szczyci się specyfikacją i trwałością zegarka sportowego, a wszystko to przy zachowaniu subtelnego wyrafinowania. Zegarek zasilany kwarcem to innowacyjne połączenie stylu i praktyczności, zaprojektowane z myślą o codziennym mężczyźnie.

 

Marka: Casio
Rozmiar: 44 mm
Mechanizm: Kwarc Japoński
Cena: 81.55 zł

 

Zegarek Citizen Quartz White Dial Brązowy Skórzany
Niewiele dorywczych zegarków na naszej liście może być na równi z białą tarczą kwarcową Citizen. Elegancka koperta ze stali nierdzewnej, cienki brązowy pasek ze skóry, Biała tarcza, a także promienne dłonie i markery; czego więcej może chcieć facet w zegarku? Japońska marka jest czczona za innowacyjne i eleganckie zegarki. Co ciekawe, jest to jeden z niewielu na liście poniżej 100 dolarów, który wyświetla dzień i datę na tarczy. Zachowaj prostotę dzięki klasycznym liniom i ikonowości Citizen Quartz.

 

Marka: Citizen
Rozmiar: 41 mm
Mechanizm: Kwarcowy
Cena: 78.88 zł

Zegarek Daniel Wellington Classic Cornwall Black Dial 36mm
Jako część serii zegarków Classic Cornwall, czarna Tarcza odzwierciedla integralność marki w zakresie doskonałego zegarmistrzostwa. Zegarek składa się z koperty ze stali nierdzewnej i jest uzbrojony w niebieski pasek Nato. Classic Cornwall to towarzysz nadgarstka, który eksponuje ponadczasowe i eleganckie odcienie serii Classic z etykiety stalwart. Snazzy accoutrement jest idealny do stroju.

 

Marka: Daniel Wellington
Rozmiar: 36 mm
Mechanizm: Kwarcowy
Cena: 99.99 zł