10 listopada, 2021

7 NAJLEPSZYCH MAREK LUKSUSOWYCH ZEGARKÓW W 2021 ROKU

By set

Nie wszystkie zegarki są sobie równe. W rzeczywistości, niektórzy są w własnej lidze. Łącząc imponujące rzemiosło ze stylową estetyką, luksusowe zegarki są czymś więcej niż prostymi akcesoriami; są nadającymi się do noszenia dziełami sztuki. W związku z tym nic dziwnego, że nazwy takie jak Rolex budzą pewne uczucia nie tylko wśród miłośników zegarków, ale prawie wszystkich. Tak więc, jeśli szukasz zegarka, który zapewni modę i funkcjonalność przez wiele lat, nie możesz przejść obok najbardziej wystawnych etykiet zegarków na świecie. Bezkonkurencyjne dla ich wyrafinowane projekty i precyzyjne wykonanie, nazwy te ooze prestiż i wspaniałość. Tutaj zebraliśmy najlepsze luksusowe marki zegarków, które musisz wiedzieć.

 

Najlepsze Luksusowe Marki Zegarków w 2021 roku
1. Audemars Piguet
Założona w 1875 roku przez Jules-Louis Audemars i Edwarda-Auguste Piguet, Audemars Piguet produkuje 36 000 swoich prestiżowych zegarków rocznie. W rzeczywistości Tiffany & Co i Bulgari używają ruchów tej marki. Ta luksusowa marka zegarków jest również znana z tworzenia pierwszego luksusowego sportowego zegarka Ze Stali. W 1972 roku nadano mu nazwę Royal Oak. Później, w 1993 roku, marka stworzyła pierwszy ponadgabarytowy zegarek o nazwie Royal Oak Offshore.

2. Vacheron Constantin
Jeden z najstarszych producentów luksusowych zegarków, Vacheron Constantin, został założony przez Jean-Marc Vacheron w 1755 roku w Genewie w Szwajcarii. Ta marka znakomitych zegarków jest członkiem grupy Richemont. Zegarki Vacheron Constantin naprawdę odzwierciedlają ich dziedzictwo. Dzięki precyzyjnym detalom obok tradycyjnych kształtów i stylizacji, Zegarki te różnią się od innych. Mówi się, że Napoleon Bonaparte nosił swoje zegarki, wraz z innymi znanymi postaciami historycznymi, takimi jak Harry Truman i papież Pius IX.

3. Patek Philippe
Szwajcarska marka Patek Phillipe & Co została założona w 1851 roku. Zegarki mają skomplikowaną mechanikę i tradycyjną stylistykę i były noszone przez członków rodziny królewskiej w całej historii. Inspirująco klasyczny i wyjątkowy dzięki charakterystycznemu stylowi podpisu, marka ta utrzymuje swój marketing spójny z kampaniami promocyjnymi.

4. Blancpain
Spółka zależna Swatch Group, marka zegarków Blancpain była podobna do innych marek założonych w innej epoce; 1735. Blancpain przeszedł duży rozwój, a jego rozwój kwitł w XIX wieku, aktualizując i unowocześniając produkcję i innowacje swoich zegarków. Blancpain ma szeroką gamę różnych zegarków dostępnych; w tym minimalistyczne wzory, jak również bardziej wyszukane elementy stylizowane.

5. Chopard
Znany ze swoich Szwajcarskich zegarków, Chopard jest znany nie tylko ze swoich unikalnych czasomierzy, ale także ze swojej biżuterii. Założona w 1860 roku przez szwajcarskiego zegarmistrza Louisa-Ulysse ’ a Choparda, Chopard wyróżnia się klasycznym wyglądem i doskonałymi detalami. Dzięki najnowocześniejszym technologiom i ugruntowanemu kunsztowi, Chopard jest pożądany ze względu na wyrafinowane modele. Dzięki przejrzystemu wzornictwu estetycznemu i innowacyjnemu rozwojowi, Chopard stał się światową marką luksusową.

6. IWC Schaffhausen
Założona w 1868 roku firma IWC Schaffhausen specjalizuje się w najwyższej jakości Szwajcarskich zegarkach. Ten producent zegarków łączy precyzyjną inżynierię z ekskluzywnym designem, a jego zegarki są rozpoznawalne dzięki klasycznemu kształtowi i doskonałemu materiałowi. Co ciekawe, Marka wyraziła chęć tworzenia zegarków o najwyższych standardach, jednocześnie odpowiadając na wyzwania środowiskowe, jak również wspierając przełomowe projekty na całym świecie.

7. Rolex
Jedna z, jeśli nie najbardziej rozpoznawalnych marek luksusowych zegarków, Rolex jest ceniona na całym świecie i pożądana przez społeczeństwo. Cenione za ponadczasową formę i funkcję, zegarki Rolex są powszechne w kulturze popularnej. Jej Brytyjskie korzenie są nadal reprezentowane w konsekwentnie klasycznych projektach tej marki. Rolex jest uznawany na całym świecie i znalazł się na liście najbardziej wpływowych światowych marek Forbesa. Rolex jest również największą marką luksusowych zegarków, produkującą 2000 zegarków dziennie.